PODSUMOWANIE 2023 ROKU

Końcówka roku zazwyczaj skłania do podsumowań. Sama wykorzystuję tę okazję, żeby „spiąć” w klamrę to, co działo się w moim życiu zawodowym (i nie tylko) przez ostatnich dwanaście miesięcy.

Jaki zatem był 2023 rok? Ująć mogę to jednym słowem: pracowity.

Najlepszym odzwierciedleniem tego określenia było chociażby lato, kiedy liczyłam, że nieco odpocznę, a stało się wprost przeciwnie. Tworzyłam sobie wręcz listę umów, które musiałam przygotować do podpisania z Klientami. Zdaje mi się (choć nie robię statystyk), że ten rok był dla mojej kancelarii najlepszym ze wszystkich dotychczasowych.

Ponadto odnotowania wymaga kilka wydarzeń:

  • ukończyłam szkolenie z mediacji, a także zostałam wpisana na listę mediatorów, prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Słupsku (więcej na ten temat: klik),
  • ukazała się publikacja „Tymczasowe aresztowanie – środek zapobiegawczy czy środek represji?”, w której znajduje się również tekst mojego autorstwa (więcej na ten temat: klik),
  • kolejny raz prowadziłam zajęcia dla aplikantów adwokackich przy Izbie Adwokackiej w Koszalinie,
  • brałam udział w konferencjach, szkoleniach (przykładowo: klik).

Kończący się rok, to mnóstwo przejechanych kilometrów w celach (około)zawodowych. Zdecydowanie najczęściej podróżowałam do Koszalina, ale były też: Warszawa, Szczecin, Gdańsk, Świdwin, Miastko czy Ustka.

Prywatnie miałam okazję zwiedzić Czarnogórę, a przede wszystkim dołączyła do nas Beza (suczka rasy Golden Retriver).

Dziękuję Wszystkim za współpracę, zaufanie i do zobaczenia w Nowym Roku

adw. Anna Kątnik-Mania