|

Odbiór akt spraw zakończonych: 7 XI 2023 r. (wtorek)

Szanowni Państwo,
choć w ramach kancelarii, w istotnej części, operuję elektronicznym obiegiem dokumentów, to akta Klientów nadal prowadzę w formie „papierowej”. Gdy sprawa się kończy, zgromadzone dokumenty mogą przydać się Państwu w przyszłości (takie jak chociażby wyroki ze stwierdzoną prawomocnością czy postanowienia z klauzulą wykonalności, opinie biegłych). Dlatego zachęcam do odbierania akt po prawomocnym zakończeniu postępowania.

Co pewien czas, ogłaszam dzień, w którym można odebrać dokumenty, w godzinach pracy kancelarii (8:00-15:30). Na ten dzień specjalnie nie planuję żadnych innych czynności i nie umawiam konsultacji, aby móc się z Państwem spotkać i przekazać akta, to także dobry moment, aby podsumować naszą współpracę. Chociaż nie jest to konieczne, aby przyspieszyć proces, zalecanym jest zasygnalizowanie, że w tym terminie dokumenty zostaną przez Państwa odebrane.
Najbliższy termin wydawania akt: 07 listopada 2023 r. (wtorek).
Mając na uwadze, że nie każdy z Państwa ma możliwość bezpośredniego odbioru dokumentacji, zaś tak się składa, że tuż przy kancelarii mieści się Paczkomat, przewiduję również możliwość wysyłki akt. Następuje ona wyłącznie z opcją „za pobraniem” (tzn. płatność następuje przy odbiorze).
W tym celu niezbędny jest kontakt indywidualny.
 
Przypominam także, że od ponad roku kancelaria mieści się w Słupsku, przy ul. Nad Śluzami 33 lok. 9.
Serdecznie zapraszam i do zobaczenia ☺️
adwokat Anna Kątnik – Mania