Choć w ramach kancelarii, w istotnej części, operuję elektronicznym obiegiem dokumentów, to akta Klientów nadal prowadzę w formie „papierowej”. Gdy sprawa się kończy, zgromadzone dokumenty mogą przydać się Państwu w przyszłości (takie jak chociażby wyroki ze stwierdzoną prawomocnością czy postanowienia z klauzulą wykonalności, opinie biegłych). Dlatego zachęcam do odbierania akt po prawomocnym zakończeniu postępowania.
W tym celu można umówić się na spotkanie, ale można też skorzystać z innej możliwości. Co pewien czas bowiem, ogłaszam dzień, w którym można odebrać dokumenty, w godzinach pracy kancelarii (sprawdź godziny). Na ten dzień specjalnie nie planuję żadnych innych czynności i nie umawiam konsultacji, aby móc się z Państwem spotkać i przekazać akta, to także dobry moment, aby podsumować naszą współpracę. Chociaż nie jest to konieczne, aby przyspieszyć proces, zalecanym jest zasygnalizowanie, że w tym terminie dokumenty zostaną przez Państwa odebrane.

Najbliższy termin wydawania akt: 07 listopada 2023 r. (wtorek).

Mając na uwadze, że nie każdy z Państwa ma możliwość bezpośredniego odbioru dokumentacji, zaś tak się składa, że tuż przy kancelarii mieści się Paczkomat, przewiduję również możliwość wysyłki akt. Następuje ona wyłącznie z opcją „za pobraniem” (tzn. płatność następuje przy odbiorze).
W tym celu niezbędny jest kontakt indywidualny.
 
Przypominam także, że od ponad roku kancelaria mieści się w Słupsku, przy ul. Nad Śluzami 33 lok. 9.
Serdecznie zapraszam i do zobaczenia ☺️